Gizlilik Politikamız ve Kullanım Koşulları

Değerleri ziyaretçimiz,

Sosyal Güvenlik Kurumu işveren mevzuatı, işveren işlemleri v.s. konusunda bilgilendirme amacıyla kurulmuş olan sayfamızın hiç bir Kamu Kurum ve ya Kuruluşu ile bir bağlantısı bulunmamaktadır.

Sayfamızda paylaşılan yazılar, verilen bilgiler, cevaplanan sorular tamamen bilgilendirme amaçlıdır ve resmi hiç bir bağlayıcılığı yoktur. Kısaca tavsiye niteliğindedir.

İçerikler editörler tarafından hazırlanmaktadır.  içeriklerdeki prim tutarları, ihalelere katılmak için belirtilen SGK ve Vergi borcu limitleri, idari para cezası tutarlarını lütfen Kurumlardan teyit ettiriniz.  Prim ya da ihale borç limitleri ile ilgili tutarsızlıklarda karşılaşılacak olumsuzluklardan SSK isveren sitesi olarak sorumluluk kabul etmiyoruz.

Sitemizden alıntı, içerik paylaşımı ya da özgünleştirme yapma

Sayfamızdaki yazıların tamamını ya da bir kısmını alıp paylaştığınızda bağlantı adresimizin de yer aldığı kaynakça göstermelisiniz. İçeriği direkt olarak özgünleştirip yayınlamanız halinde de kaynakça göstermeniz gerekmektedir. İçerik almadan ya da paylaşmadan önce lütfen iletişim sayfasından bizimle iletişime geçiniz.

Kötüye kullanım ve iletişim

İşveren işlemleri konusundaki sorularınız iletişim formu üzerinden cevaplanmayacaktır. Onun için sorularınızı sayfamızdaki ilgili yazıların altından sorunuz. Site ile ilgili yaşadığınız sorunları, reklam taleplerinizi v.s. iletişim bölümünden bize iletebilirsiniz.

Sitemizde kullanılan bazı uygulamalar, eklentiler v.s. ve kullanım amaçları

Kayıt dosyaları

Sitemizde log diğer adı ile dosya kayıtları istatistik amacı ile tutulmaktadır. İp adresiniz, işletim sisteminiz v.s. gibi bilgilerin yer aldığı bu dosyalar üçüncü kişiler ile paylaşılmamakta tamamen sitemizi geliştirebilmek adına istatistiki amaçlı kullanılmaktadır.

Reklamlar

Sitemizde Google Adsense şirketine ait reklamlar yayımlanmaktadır. Reklamlar internet tarama geçmişinize yani çerezlere göre otomatik olarak çıkar. Biz bu sskisveren.com olarak bu bilgilere ulaşamayız. Bu yüzden google adsense politikalarını okumanızı öneririz.

Google analytics

Sayfamızı ziyaret eden kişilerin ortalama oturum zamanları, sayfa görüntüleme sayıları, hangi yazıları okuduğu v.s. gibi istatistiki bilgilerin toplanması amacı ile kullanılmaktadır. Bu sistem adınız, soyadınız, T.C. numaranız gibi kişisel bilgileri toplamaz. Ayrıntılı bilgiyi https://policies.google.com/privacy?hl=tr adresinden bulabilirsiniz.

Sayfamızdan verilen dış bağlantılar

Sayfamızdan verilen dış bağlantılarda verilen bağlantıdaki içerikten herhangi bir sorumluluğumuzun olmadığını belirtmek isteriz.