Hakkımızda

Sskisveren.com Sosyal Güvenlik Kurumu işveren işlemleri ve güncel gelişmeleri paylaşmak amacı ile kurulmuş bir sitedir. Sayfamızın hiç bir Kamu Kurum ya da Kuruluşu ile bir bağlantısı yoktur.

Sayfamızda işveren mevzuatı konusundaki tüm bilgileri bulabilir, merak ettiğiniz soruları ilgili yazıların altına sorabilirsiniz. Bu hususta Türkiye’nin en iyisi olmak için yola çıktık ve birlikte en iyisi olacağımızı umut ediyoruz.

Misyonumuz ve Vizyonumuz

Sskisveren.com yönetim ekibi olarak siz değerli ziyaretçilerimize SGK ile ilgili olan tüm içerikleri en hızlı ve en doğru şekilde sunmaktır. Önceliğimiz bizi takip eden ziyaretçilerimize en hızlı ve en doğru bilgiyi sunmaktır.

Sskiveren.com Ne Zaman Kuruldu?

sskiveren.com 2018 yılında Mehmet Başaran tarafından kurulmuştur ve yayın hayatına başlamıştır. Bu süreçten itibaren durmaksızın sürekli SGK ile ilgili içerikler paylaşılmaktadır.

Sosyal Medya Hesaplarımız

sskisveren.com sosyal medya hesaplarına aşağıdan ulaşabilirsiniz. Bu hesaplar dışındaki hesapların bizimle herhangi bir ilgisi yoktur.

İçerikler Hakkında Bilgilendirme

Site içerisindeki tüm yazılan özgün olarak yazılmaktadır ve bunun için tarafımızca yazılan herhangi bir yazı, içerik veya paylaşım sskisveren.com tarafından yazıldığı belirtilmeden paylaşılmamalıdır. Paylaşım yapıldığı takdirde gerekli hukuki işlemlerin başlatılacağını tarafınıza bildirmek istiyoruz.

Bizimle iletişim sayfasında iletişime geçebilir ve buradan sskiveren.com ana sayfasına gidebilirsiniz.