Sgk Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası Kaç ?

Sgk müşteri hizmetleri diğer adı ile Sosyal Güvenlik Kurumu çağrı merkezi aracılığı ile tüm şikayetlerinizi, taleplerinizi, isteklerinizi iletebilir ve ayrıca emeklilik, sosyal güvenlik ile ilgili tüm sorularınızı da bu numaradan iletebilirsiniz.

Bu yazımızda Sosyal Güvenlik Kurumu çağrı merkezi telefon numarası ve Sosyal Güvenlik Kurumu’na taleplerinizi online olarak nasıl iletebileceğiniz hakkında tüm detayları bulabilirsiniz. Eğer SGK danışma hattını aramak istemezseniz sorularınızı yorum kısmından bize de iletebilirsiniz.

Sgk çağrı merkezi numarası nedir ?

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının iletişim numarası 170’tir. Bu numaradan çalışma hayatı ile ilgili tüm sorularınızı iletebilir, emeklilik ile ilgili sorularınızı sorabilir ve şikayetleriniz ile taleplerinizi iletebilirsiniz. Ssk müşteri hizmetlerini aramak için telefonunuzdan sadece 170 numaralarını çevirmeniz yeterli olacaktır. Başına alan kodu koymanız gerekmiyor.

Eğer bir şikayette bulunacaksanız ve bunu isminizi vermeden de yapmak istiyorsanız bu da mümkün. 170 Sgk müşteri hizmetleri nosunu  aradığınızda çıkan çağrı görevlisine şikayet oluşturacağınızı ve şikayette isminizin görünmesini istemediğinizi belirtirseniz şikayet isimsiz olarak oluşturulacaktır.

Haftanın 7 günü ve 24 saat arayabileceğiniz iletişim hattı numarası yukarıda belirttiğimiz gibi Alo-170 hattıdır. Bunun haricinde ise tüm Sosyal Güvenlik İl Müdürlükleri, SGK Merkez Birimleri, Daire Başkanlıkları ve Sosyal Güvenlik Merkezleri’nin güncel iletişim bilgilerine ise  sosyal güvenlik kurumu iletişim numaraları isimli Sgk telefon rehberi sayfasından ulaşabilirsiniz.

İzmir ssk telefon numarası kaç ?

İzmir Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile bağlı Sosyal Güvenlik Merkezleri’nin güncel telefon, fax numaraları ile mail adreslerine yukarıda bağlantısı verilen Sgk müşteri hizmetleri iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz.

Sgk müşteri hizmetleri telefon numarası istanbul

İstanbul Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile bu Müdürlüğe bağlı tüm Sosyal Güvenlik Merkezleri’nin güncel telefon, fax ve mail adreslerine yukarıda bağlantısı verilen sayfadan ulaşabilirsiniz.

Sgk müşteri hizmetleri bursa

Bursa Sosyal Güvenlik İl Müdürlüğü ile bağlı olan tüm Sosyal Güvenlik Merkezleri’nin iletişim numaraları ile güncel mail adreslerine yukarıda bağlantısı verilen sayfadan erişebilirsiniz.

Bağkur borç sorgulama telefon numarası

Bağkur borç sorgulamasını online olarak e-devlet üzerinden kolayca yapabilirsiniz. E devlet sisteminde SGK-4b Borç Dökümü menüsü aracılığı ile güncel bağkur prim borcunuzu sorgulayabilirsiniz. Ayrıca 7/24 Alo-170 hattını arayarak da güncel bağkur primlerinizi sorgulayabilirsiniz. Güncel aylık tarım, esnaf, şirket ortakları ve isteğe bağlı bağkur prim tutarları için hemen  bağkur primi ne kadar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bağkur müşteri hizmetleri numarası kaç ?

Bağkurla ilgili tüm sorularınızı 170 hattını telefonla arayarak sorabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz yazı altındaki yorum kısmında da bağkur hakkındaki tüm sorularınızı ücretsiz olarak iletebilirsiniz.

Gss müşteri hizmetleri kaç ?

Genel Sağlık Sigortası diğer adı ile gss hakkındaki tüm sorularınızı, tescil durumunuzu ve güncel borç bilgilerinizi haftanın 7 günü ve 24 saat Alo-170 hattını arayarak öğrenebilirsiniz. Güncel GSS Primlerine göz atmak ve genel sağlık sigortası hakkında tüm sorular ile cevaplarına ulaşmak için hemen  gss primi ne kadar sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Ssk emeklilik sorgulama telefon numarası kaç ?

Emeklilik başvurusu yaptıktan sonra emekli maaşının bağlanma süreci biraz uzun sürebilmekte. Bu süreçte aylığınızın bağlanıp bağlanmadığını ve son durumunu 170 hattını arayarak Sgk müşteri temsilcisinden öğrenebilirsiniz.

Oylama
mehmet başaran

Mehmet BAŞARAN

Merhaba ben Mehmet BAŞARAN. İşveren iş ve işlemleri ile Sosyal Güvenlik ve Çalışma Hayatı hakkında tavsiye niteliğinde yazılar paylaşıyorum. Tüm sorularınızı yazıların altındaki yorum bölümlerinden bana iletebilirsiniz.

Yorum yapın

1